Питання та відповіді

Якщо ви вперше відвідали наш сайт ...

На www.Trollbeads.ua ви завжди можете знайти інформацію про минулі, теперішні і майбутні події, дизайнерів, продукти і багато іншого. Якщо ви отримуєте наш інформаційний бюлетень, ви можете використовувати свою адресу електронної пошти як своє ім'я користувача та пароль. В іншому випадку ви можете налаштувати новий профіль в розділі "Особистий кабінет".

Забули пароль?
Використайте кнопку «Забули пароль» в розділі «Особистий кабінет», щоб створити новий пароль.
Проблеми при створенні пароля?
Ваш пароль повинен містити не менше 5 символів.
Як змінити адресу своєї електронної пошти?
Відвідайте «Особистий кабінет» і натисніть «Особисті дані», щоб змінити свою адресу електронної пошти.
Як відмовитися від підписки на розсилку?
Ви можете відмовитися від підписки, для цього увійдіть в «Особистий кабінет» і перейдіть в «Особисті дані». Натисніть на іконку, щоб прибрати галочку, і скасувати підписку на розсилку новин.

Оформити замовлення

Чи має Trollbeads подарунковий сертифікат?
Ні, на жаль, на даний час ми не пропонуємо подарункові сертифікати, але ви можете створити перелік бажань онлайн в розділі «Особистий кабінет» і відправити його друзям і родичам, в тому випадку, якщо їм потрібна невелика допомога у виборі для вас подарунка.
Чому мій браслет тільки 16 см, коли я придбав(ла) браслет 18 см?

Довжина, зазначена на веб-сайті - це загальна довжина браслета після прикріплення вашого замку. Однак, замки продаються окремо.

Якщо браслет становить 20 см / 8 дюймів, це означає, що він складається із замка (2 см / 1 дюйм) й ланцюжка (18 см / 7 дюймів).

Чому моя скляна намистина виглядає не так, як на веб-сайті?
Всі наші скляні намистини виготовляються вручну і тому можуть несуттєво відрізнятися. Якщо вам не подобається отримана намистина, у вас є 30 діб з дня отримання товару, щоб повернути її.
Як купити колекцію World Tour (Тур по світу)?
Ці колекції є ексклюзивними і можуть бути придбані тільки на їхній батьківщині. Це буквально всесвітнє полювання за скарбами!
Що таке Uniques (Унікальне) / OOAK (один у своєму роді) і де я можу його купити?
Uniques (Унікальне), також відоме як OOAK (один у своєму роді), є унікальними намистинами. Наші майстри по склу варіюють із кольорами та візерунками, й експериментують з усіма можливостями скла, та при цьому нерідко вони знаходять у цьому щось зовсім нове і унікальне. Такий дизайн не випускається у великому тиражі, на відміну від стандартних колекцій, і тому Uniques (Унікальне) доступне тільки роздрібним торговцям.

Ювелірні вироби 

Як довше зберегти свій ювелірний виріб зі срібла, золота, шкіри, скла, каміння та перлів в ідеальному стані? Правила та рекомендації.
Ми рекомендуємо знімати ювелірні вироби Trollbeads перед сном, а також не забувайте їх зняти, якщо ви плануєте займатися спортом або фізичними навантаженнями, тому що елементи поту можуть несприятливо вплинути на вироби. Також уникайте контакту виробів із кремами, парфумами, макіяжем, лаками для волосся, побутовою хімією та агресивною косметикою тощо. Зверніть увагу, що на ювелірні вироби не повинно впливати будь-які хімічні речовини, хлор, солона вода тощо, тому що це негативно впливає на їх зовнішній вигляд. Ми рекомендуємо знімати каблучки перед миттям рук, а також знімати всі вироби перед прийманням водяних процедур. Вироби, які включають в себе натуральні камені, прісноводні перли та муранське скло оберігайте від падінь та ударів. Прісноводні перлини вимагають особливого догляду. Їх не можна залишати у воді, терти або впливати очищувальними засобами. Силіконові фіксатори (стопери) не повинні піддаватися впливу полірувальних засобів для срібла, ультразвукового очищення, хімічної та термічної дії, так як це може вплинути на їх фіксуючі властивості.
Як правильно доглядати за камінням та зберегти їх від пошкоджень?
Рекомендуємо вам із особливою обережністю поводитися з прикрасами, які містять натуральні камені, а також зберігати їх окремо, щоб уникнути появи подряпин. Намистини, що містять камені та срібну основу, особливо чутливі до пошкоджень. Зверніть увагу, очистити виріб можна теплою мильною водою та м'якою щіточкою, або спеціальною серветкою для ювелірних виробів. Оберігайте вироби із каменями від ударів та падіння на тверді поверхні.
Рекомендації з використання замків.

Наш «Базовий» замок найкраще використовувати у якості стартового замку, оскільки він не досить міцний для повного браслета. Повністю заповнений браслет стає важчим та щільним, тому потрібно більш міцний замок.

Наші замки «Базовий» та «Лебідь» не підходять для шкіряних браслетів.

Стандартна довжина подвійного замку становить 2 сантиметри, проте замки «Велика квітка» та «Рибка» трохи довші. Тому браслет буде більш вільним, або ж браслет повинен бути на 1 см коротше.

Як правильно користуватися замком?

Маленький карабін повинен застібатися до маленького вушка (колечка) браслета, а більший карабін повинен бути прикріплений до більшого колечка на браслеті.

Щоб відкрити маленький карабін: використовуйте великий палець, щоб придавити нижню частину маленької застібки всередину.

Щоб відкрити великий карабін - опустіть язичок.

Рекомендації з шкіряних браслетах.

На жаль, не можна використовувати розділювач (стоппер) на шкіряному браслеті.

Наш «Базовий» замок та замок «Лебідь» не підходять для шкіряних браслетів.

При підборі шкіряного браслета ми рекомендуємо вибирати той, що спочатку щільно буде сидіти на вашій руці, оскільки шкіра з часом буде розтягуватися.

Деякі намистини мають більший отвір і тому будуть сидіти більш вільно на шкіряному браслеті, на відміну від інших намистин.

Як правильно підібрати довжину браслета?

При підборі розміру браслета необхідно виміряти щільно ширину свого зап'ястка і додати 2 см (близько 1 дюйма). Це дозволить носити браслет щоб він досить провисав, і дасть можливість додавати намистини і максимально заповнити ваш браслет.

Зверніть увагу, що браслет (14 см) є найменшим розміром і призначений для дитини, а найбільший браслет (24 см) вкрай довгий.

Пам'ятайте, що довжина браслета, зазначена при замовленні, являє собою загальну довжину браслета разом із прикріпленим замком, проте сам замок продається як окрема одиниця товару.

Як дізнатися розмір каблучки, який мені підійде?

Візьміть частину стрічки, оберніть її навколо пальця і зніміть виміри лінійкою. Якщо у вас є вимірювальна стрічка, можете скористатися нею замість лінійки. Наприклад, якщо ваші заміри складають 54 мм, то розмір вашої каблучки - 54. Однак, щоб бути абсолютно впевненим, ми рекомендуємо вам відвідати найближчий магазин Trollbeads, фахівці магазину підберуть вам правильний розмір каблучки.

Інструкція з підбору розміру каблучки - це тільки базовий орієнтир. Якщо каблучка має невелику ширину, вам може знадобитися один розмір, відповідний базовому. Якщо ж кільце має широку грань, вам буде потрібно розмір більше ніж у базовому випадку.

Також рекомендуємо звернути увагу, що розмір пальця може змінюватися протягом місяця, в залежності від пори року, також при навантаженні на руки тощо.
Чи присутній нікель в ювелірних виробах Trollbeads?
Ні, нікель не присутній ні в одному виробі Trollbeads.
Чому мої срібні намистини стають темними?
Будь-яка ювелірна річ зі срібла з часом починає окислюватися, оскільки срібло піддаються впливу кисню. В результаті вироби можуть потемніти. Просто почистіть їх рідким милом і м'якою зубною щіткою або відполіруйте їх м'якою полірувальної серветкою, щоб повернути сріблястий блиск. Не використовуйте хімічні речовини.
Чому мої золоті намистини іноді виглядають сріблястими?
Як і всі метали, колір срібних намистин може переноситься на золоті намистини, оскільки вони труться одна об одну на вашому браслеті. Ви можете просто відполірувати золоті намистини м'якою тканиною, щоб повернути блиск і золотий колір.
У вас є браслет Pandora?

Ми перевірили, що намистини Pandora підходять до наших ланцюжків і браслетів, але не навпаки. Тим не менш, деякі з наших великих намистин дійсно підходять до браслетів Pandora. Попросіть вашого рітейлера дізнатися, які намистини підійдуть до вашого браслету.

Ми створили колекцію Universal Uniques, вироби якої були спеціально продумані та створені з великим отвором, тому вони підходять більшості відомим світовим брендам, таким як Pandora та Chamilia.

Як я можу дізнатися, чи справжній виріб Trollbeads?

На жаль, чимало підроблених виробів Trollbeads важко визначити не фахівцеві. Тим не менше, більшість справжніх виробів Trollbeads матимуть такі відбитки:

Срібло / Скло: 925S LAA

Золоті намистини: 750 LAA

Золоті ланцюжки: 585 LAA

Зверніть увагу, що на срібних і золотих намистинах вперше з'явилися відбитки тільки з січня 2006 року, а скляні намистини вперше отримали відбиток тільки із травня 2008 року. Тому чимало оригінальних намистини, зроблені до цього часу, не мали відбитків.

Чому мої сережки із комплекту мають деякі відмінності відтінку?
Натуральні камені, які ми використовуємо, можуть відрізнятися за кольором, але ми намагаємося максимально мінімізувати різницю у відтінках, щоб обидві сережки в кожній парі відповідали одна одній.
Чи можу я носити більш ніж одну сережку на гачку для сережок?
Звичайно! Як і всі ювелірні вироби Trollbeads, ви можете змішувати і поєднувати. У вас є всі можливості знайти свій власний стиль.

Про компанію

Чи можете ви виготовити намистину на замовлення?
На жаль, ми не приймаємо індивідуальні замовлення, однак ми можемо зробити гравіювання із текстом для вас на таких намистинах, як «Сувій» або «Любов всередині».
Де знаходиться штаб-квартира вашої компанії?
Наш головний офіс, включаючи і наш головний склад, розташовано в Копенгагені, Данія.
Де виробляються вироби Trollbeads?
Trollbeads виробляються у різних місцях світу, у залежності від типу продукту або використовуваного матеріалу. Ми намагаємося підібрати саме ту країну, яка має схожі традиції і розуміння із тематикою виробленого продукту.