Дзвіночки гармонії

Колективна іскра

Коли зірки вирівнюються

Посмішки та подарунки

Життева сила

Зірка удачі

Ювелірні вироби Trollbeads Україна

В кожній колекції ювелірних прикрас TROLLBEADS всі шарми, намистини, намиста, каблучки, браслети, бенгли та багато іншого - це ілюстрація найважливіших подій у вашому житті. Аби цінні спогади не були загублені серед буденності, дизайнери TROLLBEADS втілили їх у прикрасах, щоб вони кожен раз нагадували вам наскільки це дорого вашому серцю, адже час не можна зупинити або відмотати назад ... його можна тільки запам'ятати. Надайте своєму образу унікальності, додайте улюблений шарм на браслет або намисто, який підкреслить вашу вишуканість.

Наші ювелірні прикраси виготовлені з матеріалів найвищої якості, у тому числі та з 18-каратного золота (золото 750 проби), повновісні вироби зі срібла, італійського (муранського) скла, прісноводних перлів, бурштину, напівкоштовних та дорогоцінних каменів. Всі вироби зі скла є унікальними та можуть відрізнятися один від одного, оскільки процес виробництва за технологією відбувається вручну, шляхом лиття скла під потоком відкритого полум'я. Кожна намистина створюється окремо, маючи неповторний малюнок та свою душу.

Кожна історія має свою намистину. Створіть свій неповторний образ, і нехай ювелірні прикраси розкажуть вашу індивідуальну історію. Що може бути важливіше ваших теплих спогадів ...