Коренева чакра

Ця намистина покинула колекцію у 2022 році.

Ця Трольова бусина, перша чакра, представляє елемент землі, який пов’язаний з нашим інстинктом виживання, нашим почуттям заземленості та нашим зв’язком із тілом і фізичним планом. Ця чакра приносить нам здоров'я, процвітання, безпеку та динамічну присутність.

Коренева чакра - потужна скляна намистина з 22-каратним золотом. Використовуйте його для створення власних унікальних прикрас Trollbeads.
Створіть кореневу чакру за допомогою відповідних намистин на срібному браслеті з замком із стерлінгового срібла або на браслеті з стерлінгового срібла, мідному браслеті, позолоченому браслеті або на кольоровому веселому шкіряному браслеті.

Залишайтесь грайливим і використовуйте чудову намистину з кореневої чакри на срібному намисті з лисячого хвоста, змінному фантастичному намисті, браслеті на шию з стерлінгового срібла або фантастичному намисті з стерлінгового срібла, включаючи малахіт, білу перлину, рожеву перлину або чорний онікс.

Намистина з кореневої чакри також виглядає дивовижно на Срібному кільці змін.
Намистини для чакр, виготовлені вручну зі скла та 22-каратного золота, бувають різних кольорів: серцева чакра, черевна чакра, коронна чакра, чакра сили, горлова чакра, третє око.

  • Код: TGLBE-20039
    • Основний матеріал: Скло
    • Вага: 1.95 г
Ціна: 1845 грн 1292 грн

Є в наявності

Схожі товари: