Алуніт янгольского крила

З давніх-давен вважається, що Алуніт янгольського крила допомагає збалансувати енергії Інь й Ян, також спонукає вас бути більш стійкими як фізично, так й емоційно. Алуніт - це камінь янгольського крила.
Ще за давніх часів корінні жителі племен Америки виділяли особливі властивості цього мінералу, вважали його каменем пізнання інших світів, таємничості різноманітних сутностей, янголів й демонів. Говорили, що слабка духом людина підпадає під вплив темних й підступних істот, такі люди більш вразливі перед ними, тому, користуючись цим, вони віднімають життєву енергію людини. А сильна ж таки, навпаки, має підтримку з боку вищих сил й знаходила союзників, які допомагали у досягненні поставлених цілей й в усіх своїх починаннях. Навіть вчені-скептики вивчали вплив Алуніту на стан людини, й були вражені, коли виявили, що мінерал здатний запобігати й навіть лікувати низку захворювань. Знахарі здавна вірили, що Алуніт володіє унікальними магічними силами, які допомагають знайти баланс на всіх рівнях й досягти гармонії душі й тіла. Наші предки Алуніт називали «філософським» каменем або каменем «Крило янгола», й вірили, він допоможе пізнати мудрості, розуму й захистить від лихого слова й зла. Для чоловіків Алуніт буде служити вірним помічником у досягненні висот по кар'єрних сходах, а жінкам він допоможе прислухатися до серця й знайти свою любов й вірного супутника у житті. Прикраси із Алуніту слугуватимуть своєму власникові надійним амулетом по життю, захищатимуть від негараздів, непередбачених ситуацій, додавати впевненості у прийнятті рішень, а також підходить для всіх знаків Зодіаку.


Зверніть увагу: ціна вказана тільки за намистину.


Зверніть увагу: справжні натуральні матеріали абсолютно унікальні. Вони розрізняються за кольором, розміром і мають унікальні вкраплення і властивості, які свідчить про вік і природне походження.


Правила експлуатації та догляду за виробами дивіться в розділі «Питання та відповіді».

  • Код: TSTBE-20028
    • Основний матеріал: Дорогоцінне каміння
    • Вага: 2.56 г
Ціна: 2865 грн 2006 грн

Немає в наявності

Схожі товари: