Як виготовляють скляні намистини

 

 

 

 

СКЛО РУЧНОЇ РОБИ

Першим кроком у виробництві скла є підготовка сталевої оправки з покриттям із суміші глини та кремнезему, що називається «вивільнення кульок». Для захисту очей від світла полум'я використовують дидімієві окуляри. Художник по склу ретельно нагріває кінчик скляної палички до температури плавлення. У розплавленому стані його можна накочувати на сталеву оправку. Деякі з візерунків і зображень отримані за допомогою різноманітних металевих інструментів, щоб розтягувати та маніпулювати склом і, нарешті, формувати з нього ювелірну намистину. Для успішного створення намистини потрібна точність і контроль.

 

 

Дизайн скляних намистин дуже різноманітний. Деякі мають складні детальні зображення, інші демонструють красиві візерунки, цирконій або сусальне золото. Кольори нескінченні, і вони чудово виглядають на браслетах, намистах та інших прикрасах.

 
МУРАНСЬКЕ СКЛО - ВІД ПІСКУ ДО СКЛЯНИХ СТРУЗІВ

Більшість скла Trollbeads походить з Італії. Він імпортується з Мурано, острова поблизу Венеції в Північній Італії. Протягом століть тут виготовляли високоякісне скло. Колір досягається шляхом додавання в скло різних речовин, наприклад міді для прозорого морського синього кольору.

 

 

ГАРЯЧЕ ТА М'ЯКЕ - ФОРМУВАННЯ РІДКОГО СКЛА
Скло плавиться десь від 600 до 800 градусів, залежно від кольору. На відкритому вогні кінчик скляної палички перетворюється на розпечену масу.
 
 

«Скло — чудовий матеріал для роботи, іноді скло реагує не так, як очікувалося, що надихає на нові ідеї. Це спричинено хімічними реакціями

сполук, які надають склу колір. Існує безмежна кількість кольорів і візерунків. . Це заспокійливо для душі та досить уважно працювати зі склом,

вам потрібно не поспішати та бути на 100% зосередженим. Це процес, який не можна поспішати – пам’ятайте, що ви працюєте з полум’ям

900/1000° і плавлення скла».


– Власний майстер із скла Сігне Шуман-Сондерсков

 

«Скляна намистина – це дуже маленький об’єкт, який має містити незабутні враження. Це завжди головний акцент. Для цього я граю з оптикою. 

Те, що ви бачите і вважаєте прямокутним, насправді є круглим. Я роблю це з численними точками, які виглядають як прямокутники або смуги. 

Насправді я обманюю вас, додавши прозорі лінзи зверху». – Ліза Агаард, засновник Trollbeads і майстер скла.